Шановні медичні працівники, прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Дата: 19.06.2021 20:02

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, хто має відношення до порятунку людських життів. Саме ці люди своєю невтомною працею повсякчас демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом повертають людей до повноцінного життя.

Дорогі медики! Прийміть сердечну подяку за Вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я наших, віру і надію, яку ви даруєте людям. Ваші відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання з боку держави та суспільства.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани, достойної оплати за важку, але таку потрібну роботу. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я людей. І нехай Ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.