Центр надання адміністративних послуг при Недобоївській сільській раді

Дата: 17.06.2021 22:57

Центр надання адміністративних послуг при Недобоївській сільській раді  – це постійно діючий робочий орган, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб'єктами надання адміністративних послуг.

У Центрі надання адміністративних послуг створенні доступні і зручні умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя, унеможливлює будь - які корупційні діяння з боку посадових осіб адміністративних органів.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ

- доступність та зручність отримання послуг для всіх фізичних та юридичних осіб;

- рівність перед законом;

- організаційна єдність;

- відкритість та прозорість;

- зрозумілість процедур;

- оперативність та своєчасність у вирішенні питань;

- забезпечення доступу суб’єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ:

- організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

- спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

- забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора;

- запобігання корупції, ліквідація посередницьких послуг при наданні адміністративних послуг.