Пріоритетна послуга Недобоївської територіальної громади

Дата: 16.06.2021 15:12

Фото без описуПід час громадських слухань 11.06.21 року, обговорювався звіт результатів опитування жителів громади стосовно якості послуг які надаються в громаді. Звіт за посиланням. Аналізуючи звіт, жителі громади проголосувати, та обрали одну пріоритетну послугу "Поводження з твердими побутовими відходами" для співпраці з програмою "ДОБРЕ". Також підіймалось питання щодо проведення оплати за вивезення сміття, було запропоновано укладати договір (умову) з населенням згідно з розрахунком кількості осіб що проживає в господарстві.

Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Недобоївська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій  області.

Протокол №1
Список присутніх
Розпорядження про створення робочої групи та затвердження її складу.