Правила пожежної безпеки під час святкування Дня Святої Трійці

Дата: 14.06.2021 10:52

Фото без описуРятувальники нагадали священнослужителям правила пожежної безпеки під час святкування Дня Святої Трійці Невдовзі віряни святкуватимуть День Святої Трійці – у церквах відбудуться богослужіння, під час яких використовуватиметься відкритий вогонь.

При недотриманні правил пожежної безпеки це може стати причиною виникнення пожеж у культових спорудах. Щоб запобігти таким випадкам, працівники Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області провели інструктажі з пожежної безпеки із настоятелями православних церков. Працівники

Служби порятунку перевірили справність первинних засобів пожежогасіння та нагадали священнослужителям, як правильно ними користуватися. Оглянули рятувальники й шляхи евакуації з приміщень церков. Фахівці Дністровського районного відділу закликали священників звернутися до прихожан, аби вони, у свою чергу, теж дотримувалися правил пожежної безпеки під час перебування у храмі – не тримали запалені свічки поблизу легкозаймистих предметів чи інших людей, слідкували за вогнем свічки. Під час інструктажів вогнеборці навчили представників духовенства першочергових дій у разі пожежі в храмі. Кожному співрозмовнику рятувальники вручили відповідні пам’ятки.

Дністровський районний відділ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області.