Громадські слухання.

Дата: 12.06.2021 20:03

11 червня  в Недобоївській сільській раді пройшли громадські слухання щодо  обговорення проекту Статуту Недобоївської територіальної громади.

Засідання відбулось за участю сільського голови, заступників ,депутатів, членів виконкому, старост сіл ,жителів громади та представника програми DОBRE  Тараса Халавки.
Для участі у слуханнях зареєструвалось 56 осіб (всі з правом голосу).

Органи  влади обов’язково проходять процедуру узгодження та підписання юридичних документів, які готуються для реєстрації  ; затверджують Статут, Положення та інші правові документи,розробляють схеми організації роботи.

Близько трьох місяців учасники робочої групи працювали над розробкою проекту Статуту.
Аби отримати певні зауваження чи пропозиції від жителів громади проект Статуту був попередньо розміщений на сайті громади та винесений на громадське обговорення.

В ході засідання  громадських  слухань жодної пропозиції та зауважень від жителів громади не надійшло.
За результатами голосування громадських слухань – підтримано  одноголосно.

Надалі документ буде розглядатись профільною депутатською комісією з подальшим винесенням на сесію сільської ради для затвердження.