Чергова нарада з керівниками закладів освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді

Дата: 04.06.2021 15:45

Сьогодні, 04 червня 2021 року, на базі  Центру економічного зростання Недобоївської сільської ради відділом освіти, культури, молоді та спорту проведено  нараду з керівниками закладів освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді.

Розпочала нараду в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Недобоївської сільської ради Бобик Галина Василівна, яка ознайомила з планом проведення наради.

На нараді були присутні: сільський голова Недобоївської сільської ради Юзва Ю.М., перший заступник сільського голови Вепрюк Ю.М.,  начальник відділу бухгалтерського обліку  та фінансової звітності – головний бухгалтер  Бекер А.В. та реєстратор ЦНАПу Адажій Марія Василівна.

Юзва Ю.М. привітав керівників закладів освіти із завершенням 2020/2021 навчального року та подякував за належне виконання ними своїх посадових обов’язків.

Вепрюк Ю.М. побажав всім гарного відпочинку під час відпускної кампанії і разом з тим наголосив на якісну підготовку закладів освіти до нового 2021/2022 навчального року.

Бекер А.В. звернула увагу  на оформлення  розпорядчих документів щодо оплати праці.

Адажій М.О. ознайомила керівників  із процедурами проведення реорганізації закладів освіти шляхом перетворення.

На завершення наради Бобик Г.В. надала методичні рекомендації щодо заповнення Книги видачі документів про освіту.