Паур Микола Ярославович

Дата: 20.01.2021 13:00

ДОВІДКА
про результати спеціальної перевірки щодо

Паур Миколи Ярославовича, який  претендує на зайняття посади
заступник сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів

Недобоївської сільської ради

Дністровського району Чернівецької області

Відповідно до статей 56-58 Закону України “Про запобігання корупції” та Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 171, Недобоївською сільською радою Дністровського району Чернівецької області організовано проведення спеціальної перевірки щодо Паур Миколи Ярославовича, 01.01.1980 року народження, яка претендує на зайняття посади заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів,

який  зареєстрований за адресою село Зарожани Хотинського району Чернівецької області вулиця Свято-Михайлівська, 16  та фактично проживає за  цією адресою.

Для проведення спеціальної перевірки подавалися копії письмової згоди особи, яка претендує на зайняття посади, на проведення спеціальної перевірки, автобіографії, паспорта, документів про освіту, вчені звання, наукові ступені, медичної довідки про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ, щодо перебування на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров’я, військового квитка, заяви, передбаченої частиною першою статті 6 Закону України «Про очищення влади».

Запити про надання відомостей про Паур Миколи Ярославовича
                                                                                                               (прізвище та ініціали особи)

надсилалися до: __________________________________________________________________
                                                                               (найменування органів (підрозділів)

1)Національне агнство з питань запобігання корупції;

2)Південно-Західне Міжрегіональне Управління Міністерства юстиції України;

3) Південно-Західне Міжрегіональне Управління Міністерства юстиції України;

4)Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області;

5) Південно-Західне Міжрегіональне Управління Міністерства юстиції України:

6)Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку;

7)Головне управління Національної поліції  в Чернівецькій області;

8)Територіальне управління державної судової адміністрації в Чернівецькій області;

9)Національне агентство з питань запобігання корупції;

10)Департамент охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації;

11)Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації;

12Чернівецький обласний військовий комісаріат.

Для проведення спеціальної перевірки особи, яка претендує на зайняття посади, подано до Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік у порядку, визначеному частиною першою статті 45 Закону України “Про запобігання корупції”.

Інформації, що перешкоджає зайняттю Паур Миколою Ярославовичем
                                                                                                                      (прізвище та ініціали особи)

посади, яка передбачає зайняття відповідального або особливо відповідального становища, або посади з підвищеним корупційним ризиком  не виявлено.

Начальник відділу правового забезпечення та організаційно-кадрової роботи( відповідальна особа за проведення спец перевірки)

(підпис)

Мазур О.Г.