Вітаємо переможців Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

Дата: 04.06.2021 08:39

Фото без описуНародні традиції та звичаї завжди були духовною основою життя українців, важливою складовою не лише історії нашого народу, а й сьогодення. Багатий скарб звичаїв ми отримали у спадок, щоб передати наступним поколінням та  зберегти генетичну пам'ять нашого народу.

З метою збереження та відтворення духовного скарбу нашого народу та з нагоди 30-річчя Незалежності України 27 травня 2021 року у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» у дистанційному форматі відбувся ІІ етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у номінації «Художнє виконавство» серед фольклорних та етнографічних колективів.

З 18 дитячих та юнацьких колективів - учасників ІІ етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» - колектив «Позитив» Зарожанського НВК  І ІІІ ступенів  посів ІІІ  місце  на обласному етапі      (керівник – Руснак Н.В.).