Урочиста подія в Зарожанській музичній школі з нагоди закінчення навчального року

Дата: 03.06.2021 12:36

02 червня 2021 року в Зарожанській музичній школі відбувся  «Останній дзвоник» та «Випускний-2021» -  особлива подія в житті будь-якого закладу освіти, яка стає завершальним акордом освітнього процесу.

На  урочистостях були присутні:

- Юзва Юрій Михайлович сільський голова Недобоївської сільської ради ,

- Вепрюк Юрій Михайлович перший заступник сільського голови,

- Паур Микола Ярославович – заступник сільського голови,

- Бобик Галина Василівна в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Недобоївської сільської ради,

- Боцько Дар’я Йосипівна – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Недобоївської сільської ради,

- Заплітна Світлана Дмитрівна – староста Зарожанського старостинського округу ,

- Главацький Валентин Васильович – директор Зарожанського НВК І-ІІІ ступенів,

- батьки учнів.

Директорка  Зарожанської музичної школи Капустяк Ніна Парфентіївна привітала випускників закладу, а також нагородила учнів-призерів Міжнародних, Всеукраїнських та обласних мистецьких конкурсів грамотами, медалями та іншими нагородами.

Юзва  Юрій  Михайлович  привітав  та  відзначив  подяками та преміями викладачів музичної школи за високий професіоналізм, педагогічну компетентність, відданість своїй роботі та якісну підготовку учнів-учасників мистецьких конкурсів і фестивалів.

Вепрюк  Юрій Михайлович відзначив подяками та преміями учнів Зарожанської  музичної  школи, які  взяли участь у  27 Всеукраїнських і Міжнародних  мистецьких конкурсах і фестивалях та  вибороли  51 призове місце.

Під час звітного концерту учні продемонстрували свій високий художній рівень виконавської майстерності музичних та пісенних творів. Класичну музику відтворювали на  піаніно, саксафоні,  гітарі та бандурі. Родзинкою свята став виступ дитячого оркестру під керівництвом Гуцула Мирослава Васильовича.

За належну організацію і проведення урочистостей виразили подяку Паур М.Я., Бобик Г.В., Заплітна С.Д. та Главацький В.В.