ПРИВІТАННЯ З ОСТАННІМ ДЗВОНИКОМ!

Дата: 28.05.2021 16:22

Шановні учні, педагоги, батьки!

2020/2021 навчальний рік завершено в особливих умовах! Завдяки згуртованості всіх учасників освітнього процесу – учнів, педагогів, та батьків нам вдалося організовано закінчити навчальний рік.

Карантин дав шанс відкрити нові можливості не тільки для навчання та саморозвитку, а й підштовхнув нас до нових творчих та креативних ідей!

Вітаємо всіх вас з урочистим, радісним, надзвичайно незвичайним святом «Останнього дзвоника»!

Дорогі випускники! Дитинство – щаслива й радісна планета, кожному з нас доводиться бути на ній лише раз, а далі – нове, доросле життя, в якому необхідно самостійно приймати відповідальні рішення, що стосуються власної долі й долі всієї країни. Ви – молода генерація, яка народилася й виросла у незалежній державі. Попереду у вас нові вершини та досягнення. Креативні й цілеспрямовані, з почуттям власної гідності, будьте впевненими у своїх силах, прагніть більшого й досягайте поставленої мети – і ви станете по-справжньому успішними та щасливими.

Для наймолодших та учнів середніх класів свято Останнього дзвоника зна­ме­ну­ється не лише гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла по­ра дітям, учителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці. Нехай для всіх вас літній відпочинок буде ра­дісним, безтурботним і цікавим, сповненим яскравих вражень і мандрівок.

Глибока вдячність педагогам і батькам, які вкладають у своїх дітей і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею ви допомагаєте пізнавати світ, прищеплювати найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!