25-26 травня відбувся практичний семінар #LED_DOBRE_BOOST

Дата: 27.05.2021 19:22

25-26 травня відбувся практичний семінар #LED_DOBRE_BOOST Програма DOBRE завершився для лідерів громад з місцевого економічного розвитку. Великокучурівська ОТГ планує підтримати деревообробну та швейну справу, облаштувати туристичний маршрут та виготовити генеральний план. Новоселицька міська рада територіальної громади бажає облаштувати тур маршрут, створити Центр підтримки бізнесу, облаштувати інфрастуруктуру для місцевого бізнесу. Недобоївська сільська об’єднана територіальна громада має пріоритети облаштування стихійного ринку біля автошляху, розвивати туризм та виготовити інвестиційний тізер для ділянки колишнього цукрового заводу. Мамалигівська сільська рада об'єднаної територіальної громади запланували оновити місця для торгівлі на двох ринках та розширити тур маршрут на локації місцевих бізнесів гончарства та швейної справи. Глибоцька селищна об'єднана територіальна громада планує підтримати місцевих молочарників та кооператив, облаштувати туристичні маршрути та виготовити нову мапу ТГ з тур атракціями та рекламою місцевого бізнесу. Микола Гуйтор , перший заступник голови Чернівецької обласної ради розповів про додаткові ресурси на рівні області для розвиткових проектів громад.

USAID Ukraine - USAID Україна