Запрошуємо до обговорення проекту Статуту Недобоївської територіальної громади

Дата: 18.05.2021 13:18

Оголошення!!!

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування»,  розпорядження сільського голови №60-К від 12.05.2021 року «Про проведення  обговорення проекту Статуту Недобоївської територіальної громади» та з метою отримання від жителів громади пропозицій і зауважень щодо обговорення проекту Статуту  , проводиться громадське обговорення.

Громадське обговорення проводиться  з дня публікації  оголошення.

Під час громадського обговорення можуть подаватися пропозиції (зауваження) в письмовій формі до Недобоївської  сільської ради за адресою:  село Недобоївці,  вулиця Головна, 28а.

Анонімні пропозиції (зауваження ) не розглядаються.

Зустріч з громадськістю  Недобоївської сільської ради із обговорення  проекту Статуту відбудеться 11 червня 2021 року о 11 год. 00 хв. в приміщенні залу засідань Недобоївської  сільської ради за адресою: село Недобоївці , вулиця Головна, 28а

За додатковою інформацією звертатися за тел. 0509211552 -Мазур О.Г.