Запрошуємо до співпраці жителів Недобоївської громади.

Дата: 12.05.2021 12:08

Ваша  думка є важливою для розвитку послуг для осіб з інвалідністю у вашій громаді.

ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» в рамках проєкту «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації», який реалізується за підтримки ООН Жінки проводить опитування  жінок, чоловіків з інвалідністю, жінок, які виховують  дітей з інвалідністю, щодо проблем, які постають  в контексті COVID-19.

Для заповнення анкети перейдіть за посиланням:

Контактна особа, яка  допоможе  у заповненні анкети:

Стас Галак  066 788 44 34

Добридін Владислав 066 103 47 41

Інформація підготовлена/надається  в рамках проєкту  «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації», який реалізує ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» в рамках проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в реформі децентралізації в Україні» за підтримки Уряду Канади.