Про підсумки проведення І (територіального) етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

Дата: 07.05.2021 14:08

6 травня  2021  року проведено в онлайн-режимі (відеоформат І (територіальний) етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»  у номінації «Художнє виконавство» (серед фольклорних та етнографічних колективів).

У Фестивалі взяли участь  5 фольклорних   колективів закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді.

Колективи презентували народне мистецтво свого села, зберігаючи особливості народного одягу,  діалект,  виконавську манеру.

Виступи  фольклорних колективів представлені  на  різні тематики:

Зарожанський НВК  І-ІІІ ступенів – «Наші вечорниці»;

Шировецький НВК  I-III ступенів  –  «Ой ти  весно, наша весно…»;

Долинянський ЗЗСО I-II ступенів  –  «Хрестини»;

Ставчанський НВК  I-II ступенів  –  «Храмова днина»;

Керстенецький ЗЗСО  I-II ступенів  –  «Котилися вози згори».

Виступи  характеризуються творчою індивідуальністю, узгодженістю тексту твору з мелодикою, реалізацією художнього задуму, емоційністю виконання, сценічною культурою.

За результатами оцінених членами журі робіт нагороджено переможців:

Дипломом «Гран-прі»:

-  колектив «Позитив»  Зарожанського НВК І-ІІІ ступенів –  (керівник –     Руснак Н.В.);

Дипломом  І ступеня:

-  колектив «Дзвіночок»  Керстенецького ЗЗСО I-II ступенів –  (керівник –   Рябіцький  С.В.);

Дипломом  ІІ ступеня:

-  колектив «Вишиваночка»  Ставчанського НВК I-II ступенів –  (керівник –  Гричук  Д.Я.);

Дипломом ІІІ ступеня:

-  колектив «Калинонька» Долинянської ЗОШ I-ІІ ступенів –  (керівник –  Максимчук Н.М.);

-  колектив «Веселка»  Шировецького НВК I-II ступенів – (керівник –   Колодрібська Х.С.).

Відеоматеріали виступів   колективів «Позитив»  Зарожанського  НВК І-ІІІ ступенів –(керівник – Руснак Н.В.) та «Дзвіночок» Керстенецького ЗЗСО I-II ступенів –  (керівник – Рябіцький  С.В.) представлені на обласний етап  Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості  «Чисті роси».

Бажаємо переможцям успіхів в обласному етапі.