Засідання методичної комісії з дошкільної освіти на тему «Ми маленькі українці»

Дата: 05.05.2021 10:49

29 квітня 2021 року на базі Долинянського ЗДО відбулося засідання методичної комісії  з дошкільної освіти  на тему  «Ми маленькі українці».

У роботі МК з дошкільної освіти взяли участь керівник МК з дошкільної освіти  відділу освіти, молоді та спорту   Недобоївської  сільської ради Амброзевич Н.В, вихователі  та завідувачі Долинянського, Керстенецького, Недобоївського ЗДО та дошкільних підрозділів  Зарожанського, Ширівецького, Ставчанського НВК, діти дошкільного віку, практичний психолог Долинянського ЗДО.

У ході засідання презентовано практичні відеозаняття,  теоретичні матеріали, проведено  тренінгове заняття на тему  «Психологічне здоров’я сучасного вихователя». Запропоновано  цікаві інтерактивні форми ефективної групової роботи для систематизації знань, обміну досвідом.