Запрошуємо долучитися до комплексної навчальної програми «Молодіжний працівник в ОТГ»

Дата: 30.04.2021 22:22

Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, спільно із Міністерством молоді та спорту України, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, за підтримки Програми розвитку ООН в Україні продовжує реалізовувати навчальну програму «Молодіжний працівник».

31 травня – 02 червня 2021 року в м. Чернівці відбудеться Базовий тренінг - перший навчальний рівень програми "Молодіжний працівник".

До участі запрошуються:

• лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
  • державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;
  • працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Учасникиці дізнаються, що таке молодіжна політика, що з нею відбувається в Україні, який зміст молодіжної роботи, чим вона особлива, чому важливо робити акцент на участі і залученості молоді, що означає бути молодіжним працівником в громаді, та як розвинути власні компетенції в молодіжній роботі.

Програма складається з трьох модулів:
Модуль 1. Молодіжна політика і молодіжна робота.
Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді.
Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника.

Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

Організаційні деталі:

Зареєструватися: ТУТЬenlightened

Кінцевий термін подання заявок – 25 травня 2021 року.
Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 26 травня 2021 року в індивідуальному порядку.

На період проведення тренінгу учасники забезпечуються: харчуванням. Витрати на проїзд до місця проведення не покриваються. Проживання можемо забезпечити особам, які проживають не в місті.

По завершенню учасники отримають свідоцтво встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

Контактна особа:
Блажевська Євгенія Валеріївна
Тел.: (0372) 52-34-92
ums.bukoda@ukr.net

Детальна інформація про Програму на сайті: youth-worker.org.ua