Зі світлим святом Великодня!

Дата: 30.04.2021 15:16

Шановні жителі  громади!

З Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове.   День, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові.

Прийміть  вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і миру!

Чудо Воскресіння Христового хай зміцнює усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, додає наснаги та енергії, а серце буде сповнене вірою у перемогу добра, як сповнені цим світлі миті Великодня!

Світло пасхальної свічки хай зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища і непохитна віра додають сил і наснаги до нових звершень.

У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаємо,  щоб Ваше життя було   чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска,   яскравим, як колоритна українська писанка.

Зі світлим святом Великодня!