День пам'яті Чорнобильської трагедії.

Дата: 26.04.2021 13:51

26 квітня цього року минає 35 років з часу Чорнобильської катастрофи. Ця трагічна подія забрала тисячі жертв і чорним мороком оповила Україну і світ. Мабуть, немає жодного з мільйонів колишніх громадян СРСР, хто б не знав та не пам’ятав цього слова, що навіки стало синонімом трагедії: Чорнобиль.

Серед ліквідаторів катастрофи було  багато жителів нашої громади і краю. На жаль, смертоносний атом став причиною передчасної хвороби і смерті багатьох  з них. Хто ціною власного життя, здоров'я, без вагань та родумів  ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.

Висловлюємо щирі слова подяки та засвідчуємо свою шану за героїзм та самовідданість всім  ліквідаторам страшної аварії. У молитві вшануймо пам’ять про тих, хто у засвітах…