Недобоївська територіальна громада
Дністровського району, Чернівецької області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Протокол Громадських слухань з обговорення проекту Стратегії розвитку Недобоївської сільської об’єднаної територіальної громади на період до 2020 року

Дата: 14.09.2020 11:42
Кількість переглядів: 747

ПРОТОКОЛ №1

Громадських  слухань з обговорення проекту  Стратегії  розвитку Недобоївської сільської об’єднаної територіальної громади

на період до 2020 року

 

 

15червня  2018 року                                                                                с.Недобоївці

 

Місце проведення: Недобоївська сільська рада

Початок : 10:00 год.                           

Присутні: 33 особи

Запрошені : члени робочої групи по розробці  Стратегії розвитку, жителі громади, депутати сільської ради, члени виконавчого комітету.

СЛУХАЛИ : Про затвердження  порядку денного громадських слухань.

ВИСТУПИЛИ : Сільський голова Юзва Юрій Михайлович запропонував затвердити порядок денний громадських слухань, а саме:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

  1. Про обрання головуючого та секретаря громадських слухань.
  2. Про схвалення проекту Стратегії  розвитку Недобоївської сільської  

     об’єднаної територіальної громади  на період до 2020 року

 

ВИРІШИЛИ : Затвердити порядок денний громадського обговорення (слухання) щодо розгляду проекту  Стратегії  розвитку Недобоївської сільської об’єднаної територіальної громади  на період до 2020 року

Результати голосування :

Проголосували :  за -  33, проти немає,

                              утримались немає. Одноголосно 

 

СЛУХАЛИ: Про обрання головуючого громадських слухань та секретаря

ВИСТУПИЛИ :

Пожога М.Д – діловод сільської ради,  яка повідомила про те , що оголошення про проведення громадських слухань  було оприлюднене на  дошках оголошень та проінформувала присутніх про те, що для роботи громадського слухання , ведення протоколу та підрахунку голосів необхідно обрати голову та секретаря.

Проскурняк В.О , запропонувала обрати Юзву Ю.М –Недобоївського сільського голову – головуючим громадських слухань, Сворожинську Н.І. - секретаря Недобоївської  сільської  ради – секретарем громадських  слухань.

 СЛУХАЛИ : Про схвалення проекту Стратегії  розвитку Недобоївської сільської  об’єднаної територіальної громади  на період до 2020 року

ДОПОВІДАЧ : Сільський голова  Юзва Юрій Михайлович зазначив цінний унікальний досвід кожного члена робочої групи щодо розроблення Стратегії  розвитку Недобоївської сільської  об’єднаної територіальної громади , яке  припало  на дуже важливий для органів місцевого самоврядування час, коли реформа децентралізації знаходиться у найбільш активній фазі: до об’єднаних  територіальних громад передається ряд повноважень від державних інституцій, проходить реорганізація функціонування різних сфер діяльності громад.

     Саме тому, в умовах децентралізації та добровільного об’єднання дуже важливо правильно визначити стратегічні цілі розвитку громади, визначити ті завдання , реалізація яких покращить якість  життя її мешканців.

14 серпня 2015 року утворилася Недобоївська об’єднана територіальна громада в складі 4 населених пунктів. При розробленні Стратегії розвитку робочою групою, враховувалися думки та побажання жителів , активних людей, суб’єктів підприємницької діяльності, громадських організацій, працівників комунальних закладів, дітей і молоді.

СПІВДОПОВІДАЧ: Дудчак В.Г – в.о.старости седа Долиняни привітала усіх присутніх і розповіла  про потребу у прогнозованому та мотивованому розвитку громади, необхідності  розробки Стратегії розвитку Недобоївської ОТГ та про проведену   роботу над складанням проекту «Стратегії  розвитку Недобоївської сільської  об’єднаної територіальної громади  на період до 2020 року».

ВИСТУПИЛИ :  Миронець Н.Д - начальник фінансово відділу Недобоївської  сільської  ради доповіла, що упродовж року робоча група працювала над розробкою проекту «Стратегії  розвитку Недобоївської сільської  об’єднаної територіальної громади  на період до 2020 року». Було зібрано великий за обсягом довідковий матеріал, це були статистичні дані, довідковий матеріал від органів державної виконавчої влади та її структурних підрозділів, територіальних структурних підрозділів органів центральної виконавчої влади, власні інформаційно-довідкові матеріали. За результатами такої роботи та опитування 466 мешканців громади та 34 представників бізнесу, було підготовлено соціально-економічний аналіз сільської об’єднаної територіальної громади. Робочою групою напрацьований SWOT-аналіз і SWOT-матриця, визначено Стратегічне бачення розвитку громади, стратегічні і операційні  цілі, завдання та технічні завдання на проекти місцевого розвитку.

Усі напрацювання та проект «Стратегії  розвитку Недобоївської сільської  об’єднаної територіальної громади  на період до 2020 року» обговорені на п’ятому засіданні робочої групи і рекомендовані до розгляду на громадських слуханнях. Далі доповідач зупинилася  на технічних завданнях на проекти місцевого розвитку, їх є 33.

Бекер А.В-  начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності Недобоївської  сільської  ради, яка зазначила

що проект «Стратегії  розвитку Недобоївської сільської  об’єднаної територіальної громади  на період до 2020 року»  формувався відповідно до Методики, що затверджена Мінрегіоном і в цілому він може бути рекомендований громадськими слуханнями до затвердження сільською радою.

Сворожинська Н.І.- секретар сільської  ради  подякувала робочій групі за розробку цього документа і висловила впевненість, що він буде служити для розвитку громади і відповідатиме Стратегічному баченню розвитку громади та буде тим документом, за яким будуть плануватись заходи спрямовані на соціально-економічний розвиток громади на перспективу.

ВИРІШИЛИ :

1. Схвалити проект «Стратегії  розвитку Недобоївської сільської  об’єднаної територіальної громади  на період до 2020 року».

2. Рекомендувати сесії Недобоївської сільської ради  затвердити «Стратегію  розвитку Недобоївської сільської  об’єднаної територіальної громади  на період до 2020 року» 

Результати голосування :

Проголосували :  за -  31, проти немає,

                              утримались немає.

Рішення прийнято : Одноголосно 

Юзва Ю.М.  зазначив, що питання порядку денного розглянуто і закрив  збори громадських слухань з обговорення проекту  «Стратегії  розвитку Недобоївської сільської  об’єднаної територіальної громади  на період до 2020 року».

 

 

Голова громадських слухань                                              Юзва Ю.М

 

 

Секретар громадських слухань                                          Сворожинська Н.І

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь