Оголошення про скликання 9-ї чергової сесії 8-го скликання Недобоївської сільської ради.

Дата: 12.04.2021 14:37

Відповідно до розпорядження сільського голови  від 09 квітня 2021 року №42-Р  "Про скликання 9-ї чергової сесі 8 скликання Недобоївської  сільської ради"   21 квітня 2021 року о 13:00 год. у приміщенні  Недобоївської  сільської ради.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-2019, чергове  засідання Недобоївської  сільської ради відбудеться за відсутності запрошених, представників громадськості, виключно у складі сільського голови, заступників  сільського голови, секретаря сільської ради, депутатів сільської ради, старост, доповідачів, представників виконавчого апарату сільської ради.

Для реалізації принципу гласності Недобоївської сільської ради проекти рішень  та рішення  сесії будуть розміщені  на офіційному сайті   сільської ради та дошці оголошень .

Прохання хто має симптоми захворювання, залишайтеся вдома!

Вхід в приміщення сільської ради лише в захисних масках!

Бережіть себе і будьте здорові!