Місячник із благоустрою території громади продовжується

Дата: 09.04.2021 13:40

На території Шировецького старостинського округу продовжуються роботи по проведенню весняного місячника благоустрою та санітарної очистки.

За сприяння депутата Недобоівськоі сільської ради від виборчого округу с.Владична Дема Владислава Анатолійовича завершено благоустрій сільського стадіону: вирізано чагарники, піідчищено дерева,прибрано територію стадіону,вивезено сміття, побілено дерева. Запрошуємо всіх відвідувати оновлений сільський стадіон задля покращення свого здоров‘я і фізичного стану!!!

Також до цього екологічного заходу, долучився Шировецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дністровського району Чернівецької області.

Дякуємо сільському депутату Демв В.А. за організацію і сприяння та тим небайдужим жителям села, та всім хто долучився до цієї важливої та корисної справи!!!