І (територіальний) фестиваль-конкурс «Рідна пісня»

Дата: 08.04.2021 10:21

07 квітня 2021 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Недобоївської сільської ради  в онлайн-режимі проведено   І (територіальний)  фестиваль-конкурс «Рідна пісня».

Фестиваль-конкурс проводився  між учнями закладів загальної середньої освіти та Зарожанської музичної школи, підпорядкованих Недобоївській сільській  раді, з метою відродження духовної спадщини України, виявлення та підтримки талановитих і обдарованих дітей, сприяння подальшому розвитку їхніх обдарувань, залучення до активної участі у мистецькому житті країни та формування творчої еліти України.

Заклади загальної середньої освіти та музична школа представили 12 учасників в номінації «Солісти» в таких вікових категоріях:

-  у I  віковій категорії – 7 учасників;

-  у ІІ віковій категорії – 5 учасників.

Кожний учасник виконував на Фестивалі-конкурсі один твір. У  виконанні конкурсантів прозвучали   естрадні та  українські народні пісні у супроводі  фонограм «мінус»  та акапельно.

Варто зауважити, що  учасники  Фестивалю-конкурсу добре володіють навиками вокального мистецтва, культурою виконавської майстерності, сценічною культурою.

За результатами оцінених членами журі робіт, визначено  переможців.

А саме, у  I віковій  категорії нагороджено:

- Дипломом І ступеня та цінним подарунком  Брунзу Ейліну,  ученицю Ставчанського НВК I-II ступенів – назва твору «Хмариночка» (керівник – Брунза Л.Ю.);

-    Дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком Мусурівську Софію,  ученицю  Шировецького НВК I-III ступенів – назва твору «Батькам» (керівник – Колодрібська  Х.С.) та  Криворучко Софію,  ученицю Керстенецького ЗЗСО I-II ступенів – назва твору «Крила янгола» (керівник – Рябіцький С.В.).

-    Дипломом ІІІ ступеня та цінним подарунком  Карпляк Анастасію,  ученицю Долинянського ЗЗСО I-II ступенів – назва твору «Молитва за Україну» (керівник – Максимчук Н.М.).

У  II віковій  категорії відзначено:

- Гран-прі  Фестивалю-конкурсу та  цінним подарунком  Дідух Олександру,  ученицю Керстенецького ЗЗСО I-II ступенів – назва твору «Де ти тепер?» (керівник – Рябіцький С.В.);

- Дипломом І ступеня та цінним подарунком  Главацьку Богдану,  ученицю Зарожанської музичної школи – назва твору «Край, мій рідний край»  (керівник – Мельник  С.В.);

-  Дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком Барабаша Олексія, учня Ставчанського НВК I-II ступенів – назва твору «Гей видно»  (керівник – Гричук  Д.Я.).

Попереду на переможців чекає ІІ обласний етап фестивалю-конкурсу «Рідна пісня». Тож бажаємо їм успіхів та непохильної віри у себе!!!