Запрошуємо долучитися до Secret Media Sсhool

Дата: 07.04.2021 17:33

Secret Media Sсhool — це інтенсив зі створення відеоконтенту про цікаві події в громадах для активних молодих людей. Ми навчаємо і мотивуємо, щоб знання та досвід здобутий у Secret Media Sсhool був ефективним.

Розкажемо й допоможемо розібратись:
- Як знімати відео для соціальних мереж (Youtube, Facebook, Instagram). Правила про які не розповідають, але усі ними користуються;
- Де шукати ідеї у своїх громадах і як визначити які з них можуть отримати підтримку;
- Де шукати ресурси на реалізацію ідей;
- Як зробити стрім з подій; Основи стріму на Фейсбуці;
- Особливості подачі матеріалів для різних соцмереж;
- Є готове відео, як його адаптувати для Інстаграм чи Фейсбук. Чи є різниця і коли постити?
- Як розібратись, який формат повідомлення про подію буде кращий: відео, текст чи поєднання;
- Навчимо монтувати короткі відео для своїх сторінок у соціальних мережах, для сайтів ТГ.

Медіашкола складатиметься з трьох блоків занять та передбачатиме два формати роботи: онлайн та офлайн.

15 квітня - онлайн зустріч;
22-23 квітня - офлайн зустріч у Чернівцях (при умові зняття червоної зони);
30 квітня - онлайн

Програма дій:
- Пошукаємо ідеї та матеріали для сюжетів разом з вами: (Що є цікавого у громадах? Як зрозуміти, що саме ці ідея може отримати підтримку, розвиток і може бути корисною для села, громади? Де шукати ресурси на реалізацію? Які проблеми сьогодні хвилюють людей у громадах і як про них розповідати на своїх сторінках у соцмережах, сайтах? Як донести такий матеріал, щоб його побачили?)
- Обговоримо правила створення якісного контенту (телефон, фотоапарат, камера);
- Розкажемо про формати подачі відеоконтенту в різних соцмережах та собливості створення стріму;
- І готуємо практичні завдання, де змонтуємо відео та адаптуємо його для різних платформ.

Всі учасники медіашколи можуть розраховувати на підтримку менторів впродовж навчання та за умови виконання фінального завдання отримають сертифікати про навчання.

Хто може взяти участь у медіа школі: молоді люди від 18 до 35 років з територіальних громад Чернівецької області.

Для участі у медіашколі заповніть анкету за посиланням до 12 квітня
Анкета учасника

Всім відібраним учасникам ми надішлемо запрошення на zoom-конференцію та програму медіашколи.

До зв'язку!