Атестація - це мотивація до фахового й особистісного зростання кожного педагогічного працівника

Дата: 06.04.2021 15:14

Атестація педагогічних працівників –  це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Атестація  педагогічних працівників проводиться з метою  стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього  процесу.

05  квітня 2021 року на базі Центру економічного зростання Недобоївської сільської ради  проводилося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту з порядком денним:

1. Розгляд атестаційних матеріалів педагогічних працівників.
  2.  Прийняття рішень, внесення записів в атестаційні листи.
  3. Ознайомлення педпрацівників з рішенням АК (під підпис).
  4. Підведення підсумків проведення атестації педагогічних працівників закладів освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді, у 2020/2021 навчальному  році.

Цьогоріч проатестовано 33 педагогічні працівники закладів освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді, зокрема атестаційною комісією ІІ рівня –  15 педагогів.

Серед них на підтвердження кваліфікаційної категорії:

• «Спеціаліст» – 3;
  • «Вищої» - 10.

Педагогічного звання:

• «Старший вчитель» - 4.

На присвоєння:

• вищої кваліфікаційної категорії – 1;
  • педагогічного звання «старший вчитель» - 2;
  • педагогічного звання «вчитель-методист» - 1.

Основні принципи атестації педагогів закладів освіти Недобоївської громади – це  відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.

Шановні колеги!

Щиро вітаємо із закінченням атестаційного року! Бажаємо  творчості, наснаги, міцного здоров’я,  наполегливості та ініціативності в подальшому майбутньому! Нагадуємо, що міжатестаційний період - не час для відпочинку, а мотивація до фахового й особистісного зростання.