ЧИСТОТА І БЛАГОУСТРІЙ СЕЛА - СПРАВА ЧЕСТІ ВСІХ ЙОГО ЖИТЕЛІВ ТА ВІЗИТНА КАРТКА НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

Дата: 02.04.2021 21:22

З 1 квітня на території Недобоївської сільської ради та старостинських округах стартує щорічна весняна акція «За чисте довкілля»

Протягом акції планується здійснити комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, очищення водних джерел, очищення від сміття лісосмуг уздовж шляхів, ремонт доріг, спортивних майданчиків, ремонт та впорядкування кладовищ, пам’ятників, створення зелених насаджень.

Звертаємось до всіх жителів громади подбати про благоустрій, наведення порядку на вулицях та прилеглих до будинків територіях.

«До весняної толоки також запрошуємо приєднатися підприємців, керівників установ і організацій та відновити практику проведення санітарних днів по прибиранню прилеглої і закріпленої території, адже чистота і благоустрій села повинні стати справою честі всіх його жителів.

Потрібно пам’ятати, що благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту, і лише від самоорганізованості й самоповаги ми зможемо досягнути успіху і задоволення від результатів роботи.