І етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику

Дата: 26.03.2021 17:17

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України в Чернівецькій області проводив І етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт   на протипожежну  та техногенну тематику  з метою  формування громадського світогляду та громадської позиції підростаючого покоління у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі.

У  конкурсі взяли участь  учні закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді, та посіли призові місця.

За творчий підхід, оригінальність та креативність у виконанні конкурсних робіт Руснак Ольга Василівна (старший лейтенант)  – головний інспектор Хотинського районного сектору Управління ДСНС,  Вепрюк Юрій Михайлович – перший заступник сільського голови Недобоївської сільської ради, Бобик Галина Василівна – в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту нагородили призерів конкурсу Грамотами, Подяками та  подарунками,   а саме:

-  Борщівську  Марію,  Бурлаку Богдана, Дяволюка Назарія,  Мусурівську Софію – учнів Шировецького НВК I-III ступенів;

-  Криворучко Софію, Наговічка Андрія, Палія  Дениса, Боднарюк Маргариту-  учнів  Керстенецького ЗЗСО I-II ступенів;

-  Колісникову Ніколь, ученицю Долинянського ЗЗСО I-II ступенів;

-  Шляхту Павла, учня Недобоївського ЗЗСО I-III ступенів.