Шкільний урок волонтерства

Дата: 23.03.2021 14:51

Громадська організація «Українська Волонтерська Служба»  за підтримки  Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації проводить у Чернецькій області Всеукраїнський освітній соціальний проект «Шкільний урок волонтерства».  Реалізація зазначеного проекту триває з 8 по 26 березня 2021 року, під час якого лідери думок з  громадської  сфери  діляться  власним досвідом волонтерства та надихають учнів долучитися до соціально корисних ініціатив.

Приємним є те, що серед п’яти  ЗЗСО Чернівецької  області  в проекті  взяли участь учні Шировецького НВК I-III ступенів Недобоївської сільської ради.

Кординатор Волонтерської Служби Софія Коваль під час зазначеного заходу поділилася досвідом волонтерства та підкреслила його плив  на якість життя людини та обрання свого життєвого шляху, щоб змінити  світ на краще.