Заочний територіальний конкурс експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»

Дата: 18.03.2021 15:09

17 березня 2021 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Недобоївської сільської ради було проведено заочний  територіальний конкурс  експериментально-дослідницьких  робіт   з природознавства  «Юний  дослідник».

Конкурс проводився між учнями 9-11 років закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській  раді, з метою їх залучення  до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства.

Основне завдання Конкурсу:

-  виявлення та підтримка учнів, які мають здібності до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства;

-  залучення учнів до природоохоронної діяльності;

- створення умов для творчої самореалізації учнів.

Заклади загальної середньої освіти представили 11 робіт в  номінаціях, а саме:

- «Я  і природа»  – 2;

- «Рослини навколо нас» – 4;

- «Тваринний світ» – 1;

- «Охорона здоров’я» – 2;

- «Народознавство та краєзнавство» – 2.

На високому науковому рівні, з дотриманням усіх вимог Положення,   дослідницько-експерементальні роботи з природознавства  підготували   Ясинівський Ілля (Недобоївський ЗЗСО),  Ротар Тіна (Зарожанський НВК), Мусурівська Софія (Шировецький НВК).

На обласний рівень представлено роботи  учнів:

-   Ясинівського Іллі,  учня  Недобоївського ЗЗСО I-III ст. ім. Григорія                      Томіна – назва роботи «Озеро Джулин – гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення» (керівник – Ватаманюк М.В.);

-   Ротар Тіни, учениці Зарожанського НВК I-III ступенів – назва роботи  «Український віночок – краса і оберіг» (керівник – Главацька Н.І.).;

-   Мусурівської Софії, учениці Шировецького НВК I-IІI ступенів – назва роботи  «Дослідження впливу вітамінів на організм людини» (керівник – Шовган Л.Г.);

-  Колесник Дар’ї,  учениці  Недобоївського ЗЗСО I-III ст.  ім. Григорія                      Томіна – назва роботи «Здоровий спосіб життя» (керівник – Томін Л.О.).

-   Наговічка Андрія,  учня  Керстенецького ЗЗСО I-II ступенів – назва роботи  «Лікарські рослини рідного краю» (керівник – Рижова В.І.).

Бажаємо Вам перемоги та успіхів в обласному етапі!!!