Сьогодні відбулась онлайн зустріч із робочою групою по напрямку Місцевого Економічного Розвитку.

Дата: 03.03.2021 16:52

Сьогодні відбулося онлайн засідання робочої групи по компоненту Місцевого Економічного Розвитку (LED) програми DOBRE.

Місцевий економічний розвиток (LED) – це компонент програми DOBRE, який полягає у створенні сприятливого економічного середовища для розвитку підприємництва у громаді, залучення інвестицій та ін.
В рамках роботи по цьому компоненту робочою групою буде розроблено економічний профіль та програму місцевого економічного розвитку, а також буде можливість реалізувати на умовах співфінансування проєкт для покращення місцевого економічного розвитку.

Разом з експертом програми Віталієм Юрківим, програмними спеціалістами Вірою Топіхою та Мариною Дудяк. Також обговорили основні заходи та інструменти ефективної реалізації і покращення економічного розвитку на місцевому рівні, ознайомилися з прикладами впровадження проєктів МЕР іншими громадами-учасниками програми.

Зустріч з громадою проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE, що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID. Недобоївська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.

#DOBRE_LED @Vitaliy Yurkiv @Віра Топіха, @Марина Дудяк