Перемога в обласному конкурсі «Про що розповів осінній листок»

Дата: 01.03.2021 16:17

Комунальний заклад «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» спільно з Чернівецькою обласною організацією Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» та Чернівецьким обласним екологічним товариством «Паросток» у листопаді-грудні 2020 року провели обласний конкурс «Про що розповів осінній листок».

Мета конкурсу є  виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток почуття відповідальності за довкілля. Завдання конкурсу –  практична еколого-природоохоронна робота: виготовлення та розміщення інформаційно-агітаційних матеріалів, проведення природоохоронних заходів, ознайомлення з фенологічними особливостями рослин рідного краю.

У конкурсі взяли участь учні Керстенецького ЗЗСО І-ІІ ступенів, яких, за належне виконання конкурсних робіт, відзначено та  нагороджено:

- дипломом  І ступеня  – Голубан Вікторію  та Козачка Андрія (керівник Настюк Н.А.);

- дипломом  ІІ ступеня  – Дудукал Каріну (керівник Настюк Н.А.);

- дипломом  ІІІ ступеня  – Морлю Ангеліну (керівник Настюк Н.А.) та Бобика Нікіту (керівник Бурлака В.В.).

Завдяки заходам, у рамках конкурсу «Про що розповів осінній листок», учасники дізналися більше про красу осінньої природи не віртуально, а спостерігаючи за її сезонними змінами, турбуючись про чистоту довкілля та допомагаючи його зберегти.

Роботи конкурсантів оцінювалися за номінаціями «Наша допомога довкіллю», «Розповідь осіннього листка», «Краса осінньої природи».

Пишаємося нашими переможцями!!! Вітаємо їх!!!