Сьогодні був проведений вступний тренінг, у якому детально розповіли про план дій, можливості, перспективи програми «Молодіжний працівник в ОТГ» та про її результати у попередніх громадах учасниках.

Дата: 24.02.2021 17:31

Запрошуємо до участі у Базовому тренінгу програми "Молодіжний працівник" визначені громади Чернівецької області.

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики за підтримки Програми розвитку ООН в Україні продовжує реалізовувати навчальну програму «Молодіжний працівник».

Організатор тренінгу: Програма ДОБРЕ

24.02.2021 Був проведений вступний тренінг, у якому детально розповіли про план дій, можливості, перспективи програми «Молодіжний працівник в ОТГ» та про її результати у попередніх громадах учасниках. Відповідали на питання : “Що ви хочете покращити у молоді й для молоді у вашій громаді?”. Ознайомились із Дорожньою картою як планом дій – для розвитку молодіжної роботи.
Тому оголошуємо про набір до участі у Базовому тренінгу програми "Молодіжний працівник" (2 група).

До участі запрошуються:
- лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
- державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики в громаді;
- бібліотекарі, соціальні працівники, працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Під час тренінгу можна отримати стимул для розвитку компетенцій молодіжного працівника/-ці та визначити свій власний шлях розвитку. Саме тут учасники/-ці дізнаються, що таке молодіжна політика, що з нею відбувається в Україні, який зміст молодіжної роботи, чим вона особлива, чому важливо робити акцент на участі і залученості молоді, що означає бути молодіжним працівником в громаді, та як розвинути власні компетенції в молодіжній роботі.

Програма складається з трьох модулів:
Модуль 1. Молодіжна політика.
Ключові теми: Хто така молодь? Що таке молодіжна політика? Цикл молодіжної політики. Суб’єкти молодіжної політики. Стратегія розвитку молоді в Україні 2030. Дорожня карта молодіжної роботи в громаді. Державно молодіжна політика в Україні.
Модуль 2. Молодіжна робота.
Ключові теми: Характеристики молодіжної роботи в громаді. Форми організації роботи з молоддю. Участь молоді. Участь молоді. Дослідження у молоді роботі в громаді.
Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника.
Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетенції та ціннісна складова молодіжної роботи. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи.

Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

Організаційні деталі:
Дата проведення:
29-30 березня, 1-2 квітня (31 березня - вихідний) 2021 року
Час проведення: 9:00 - 14:00
Місце проведення: онлайн у платформі ZOOM.

По завершенню учасники отримають свідоцтво встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

Кінцевий термін подання заявок:
19 березня 2021 року о 23:59.

Якщо ти активний, цілеспрямований, маєш безліч ідей, заповнюй анкету. Можливо ми шукаємо саме тебе ????

Для реєстрації переходь за посиланням та заповнюй АНКЕТУ.

Паралельно із цим ми продовжуємо набір у "Молодіжну раду" Недобоївської територіальної громади.

Долучайтесь до групи «Молодіжний Працівник» на Facebook.
Детальна інформація про Програму на сайті: "Молодіжний працівник".