Запрошуємо долучитися до комплексної навчальної програми «Молодіжний працівник в ОТГ»

Дата: 10.02.2021 14:30

Програма DOBRE спільно з Міністерством молоді та спорту України, Державним інститутом сімейної та
молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні розпочинає програму «Молодіжний працівник в
ОТГ» для представників 25 об’єднаних громад-партнерів DOBRE з 4-ї когорти.
Мета програми – сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для формування та реалізації молодіжної політики та здійснення молодіжної роботи на рівні територіальної громади.

Хто може подати заявку:
• лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
• державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики в громаді;
• бібліотекарі, соціальні працівники, працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.Тривалість програми: березень — вересень 2021 року

Програма складається з 4-х етапів:
I – вступний семінар «Молодіжна робота в ОТГ» в кожній громаді за участі представників влади, молоді та громадських активістів. (лютий 2021 р.)
II – Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник» (березень-квітень 2021 р.)
Виконання практичного завдання учасниками після Базового тренінгу.
III – Спеціалізований тренінг «Адвокація в ОТГ» (червень 2021 р.)
Виконання практичного завдання учасниками після тренінгу з Адвокації.
VI – Спеціалізований тренінг «Залучення та координація волонтерів» (вересень 2021 р.)

Під час навчання представники громад розвиваються свої здібності для роботи з молоддю, отримують розуміння молодіжної роботи в громаді в цілому, допомагають в створенні або переформатування молодіжних рад, розвивають волонтерство в громаді та залучають молодь різного віку до активної участі в житті громади.

згідно із карантинними обмеженнями до 20 осіб.

За детальною інформацією звертайтесь у особисті повідомлення  або заповнюйте анкету участі: https://forms.gle/4uqZ4QegwWYKYoFGA