Територіальний заочний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

Дата: 27.01.2021 16:31

27 січня 2021 року проведено територіальний заочний етап  Всеукраїнського  юнацького фестивалю  «В об’єктиві натураліста» на тему «Збереження біорізноманіття» між учнями закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській  раді, з метою формування екологічної культури засобами кіно-  та фотомистецтва.

Заклади загальної середньої освіти представили 10 робіт в  номінаціях:  «Кращий слайд-фільм», «Кращий відеоролик»(відеокліп), «Краща фоторобота».

Варто зауважити, що кожна представлена  робота відповідала  тематиці даного конкурсу.

Найкращі фото- та відеороботи  продемонстрували учасники із Недобоївського ЗЗСО, Зарожанського  та Шировецького НВК   I-III ступенів.

Роботи   оцінювалися за такими критеріями:  відповідність темі Фестивалю, повнота її розкриття, власна творча неповторність, актуальність, науковий підхід до вирішення порушеної проблеми, пізнавальне та виховне значення, рівень майстерності та якість виконаної роботи.

Бажаємо кожному учаснику подальших успіхів в конкурсах.