Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності

Дата: 16.12.2020 13:28

Керуючись рішенням Недобоївської сільської ради від 19 листопада 2020 року №7/1/20 «Про внесення змін до структури виконавчих органів Недобоївської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів і затвердження їх в новій редакції», на виконання розпорядження Недобоївської сільської ради від 25 листопада 2020 року  №180-К «Про проведення конкурсу за наявності вакантних посад органу місцевого самоврядування» 16 грудня 2020 року на базі Недобоївської сільської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади органу місцевого самоврядування – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності (напрямок роботи – робота з публічними закупівлями).

Згідно єдиної поданої заяви та усіх необхідних матеріалів до участі в Конкурсі була допущена Соколюк Лариса Василівна, жителька   с. Керстенці.

У ході Конкурсу претендентка мала можливість проявити свою компетентність, знання законодавства України у сфері місцевого самоврядування,  фінансової грамотності, обліку та аудиту.

Загальна кількість балів претендентки на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності склала –  25 балів із 25 можливих.

За результатами набраних балів та голосування членів комісії Соколюк Ларису Василівну  оголошено переможцем Конкурсу.