Привітання до дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2020 07:44

Шановні колеги, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування,депутати всіх рівнів, активні діячі та небайдужі жителі громади! Щиро вітаємо всіх з професійним святом - Днем місцевого самоврядування. Це – свято нашого способу суспільного життя, в основі якого є самоврядна громада. За місцевим самоврядуванням – майбутнє України адже ми обрали шлях євроінтеграції і ніщо не зможе нас примусити зійти з нього. Одним із головних напрямків на цьому шляху є розвиток самоврядування. Тому реформа децентралізації – одна з найуспішніших серед тих, які впроваджуються в Україні. Місцеве самоврядування в нашій громаді - це сільська рада, старостинські округи, виконавчий комітет, депутатський корпус, громадські організації та активні мешканці. Діяльність сільськоі влади є відкритою, прозорою та спрямованою на задоволення життєвих потреб мешканців громади. Наразі є ще багато проблем, вирішення яких дасть можливість всім селам розвиватися та рухатися вперед. І саме органи місцевого самоврядування у їх розв’язанні відіграють важливу роль. Висловлюємо вдячність депутатам всіх рівнів, зокрема сільським депутатам, працівникам структурних підрозділів сільськоі ради та виконавчого комітету, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі та готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного бути почутим. Слова вдячності надсилаємо ветеранам місцевого самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи стане часткою творчої роботи кожного з нас. Бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку, добробуту, злагоди і миру. Нехай усі негаразди обходять стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю та країни додають усім нам сили та наснаги. З днем місцевого самоврядування!!!