Чернівецька область, Хотинський район

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Недобоївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 30.06.2020 11:20

На виконання розпорядження сільського голови Недобоївської сільської ради від 20.05.2020 №30-Р «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Недобоївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», наказу відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської ради від 20.05.2020 №68 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Недобоївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» 26 червня 2020 року в приміщенні Центру економічного зростання відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Недобоївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Згідно поданої заяви та усіх необхідних матеріалів до участі в Конкурсі була допущена Вепрюк Жанна Василівна, вчителька Зарожанського НВК І-ІІІ ступенів. У ході Конкурсу претендентка мала можливість проявити свою компетентність, знання та бажання працювати за допомогою презентації перспективного плану розвитку закладу освіти, опрацювання ситуаційного завдання, письмового тестування для перевірки знань законодавства України у сфері освіти, Конституції України тощо.

Загальна кількість балів претендента на заміщення вакантної посади директора Недобоївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів склала –  126,2 балів із 140 можливих.

За результатами набраних балів та голосування членів комісії Жанну Василівну оголошено переможцем Конкурсу.