ДО УВАГИ ОСВІТЯН ГРОМАДИ!

Дата: 06.04.2020 13:54

Враховуючи, що тривалість карантину продовжується і навчальний рік приходиться закінчувати в умовах надзвичайної ситуації, для спрощення роботи і зменшення нервових клітин вчителям пропонуємо використовувати наявні ресурси для віддаленої роботи.

7 квітня о 15:00 відбудеться вебінар «Як учителю організувати дистанційне навчання».

Чекаємо вчителів початкової школи, які віднедавна працюють зі «Smart-кейсом» вчителя», або тільки планують долучитися до проєкту «Розумники» (Smart Kids).

Приєднуйтеся, щоб дізнатися:

- хто може скористатися безкоштовним доступом до «Smart-кейсу» вчителя» під час карантину;

- як отримати безкоштовний доступ для вчителя на сайті http://edugames.rozumniki.ua/

- як учителю створити віртуальний клас, відредагувати список учнів;

- як активувати безкоштовний доступ для учнів до інтерактивних завдань у програмі Edugsmes;

- як правильно проінструктувати батьків про роботу в програмі;

- як учителю користуватися електронним журналом і ставити завдання учням.

Спікер: Тетяна Даниліна, тренер мультимедійного видавництва «Розумники»

Участь безкоштовна

Щоб приєднатися до трансляції, скористайтеся цим посиланням: https://us04web.zoom.us/j/6926431932

Варіанти підключення (обирайте зручний для вас):

1. Через програму Zoom. Якщо ви вже користуєтеся нею, просто перейдіть за посиланням на вебінар або відкрийте програму, натисніть "Приєднатися" та вкажіть ідентифікатор конференції (ID) 692-643-1932.

Якщо програма ще не встановлена, вона завантажиться автоматично. Програма дуже проста і зрозуміла, багато вчителів нею користується для того, щоб спілкуватися з учнями в умовах дистанційного навчання. Заздалегідь завантажити програму ви можете на сайті https://zoom.us/

2. У браузері. При відкритті посилання внизу буде доступна опція «Підключитися з браузера», без завантаження програми Zoom.

У гостей вебінару камеру та мікрофон буде заблоковано, тож спілкування передбачено лише в текстовому чаті.

Якщо під час вебінару у вас виникнуть запитання, ви зможете поставити їх у чаті. Наприкінці трансляції Тетяна відповість на них.