Виховний захід "Математика - цариця всіх наук" у Ставчанському НВК

Дата: 03.03.2020 18:06

Фото без опису        Математика – цариця всіх наук. В цьому, 03 березня 2020 року, змогли переконатися учениці Ставчанського НВК, взявши участь у конкурсі «Нумо, дівчата!».  Підготувала захід вчитель математики Грубляк Ніна Несторівна. Учасниками конкурсу стали прекрасні дівчата закладу освіти, адже наближається чудове весняне свято - 8 БЕРЕЗНЯ.

Вони мали змогу показати свої знання та вміння в різних конкурсах,  побачити роль математики  та практичне застосування  цього предмета  в повсякденному житті. Також проводились цікаві конкурси  для вболівальників.

Всі учасники отримали позитивні емоції, відкрили нові знання про предмет та посмакували презентованими для них солодощами.