Засідання методичної комісії класних керівників

Дата: 02.03.2020 10:11

Класне керівництво — справа складна, адже класний керівник повинен допомагати учням знаходити потрібні й корисні заняття до душі, організовувати позанавчальний час. Сучасний зміст виховання дітей та учнівської молоді в Україні — це науково обґрунтована система загальнокультурних і громадянських цінностей та відповідна сукупність соціально значущих якостей особистості, що характе­ризують її ставлення до суспільства і держави, інших людей, праці, природи, мистецтва, самої себе.

28  лютого  2020 році  на базі Керстенецької ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання методичної комісії бібліотекарів та класних керівників методичного центру відділу освіти, молоді та спорту для класних керівників закладів освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді,   на тему «Діяльність класного керівника щодо створення умов для формування національно-свідомої, духовно багатої особистості, яка вільно володіє всіма засобами рідної мови у процесі комунікації».         Під час засідання методичної комісії бібліотекарів та класних керівників проведено цікаву екскурсію до шкільного музею  учнями 7 класу та вчителем історії Дергач О.П.

Учитель образотворого мистецтва Городенська В.Д. продемонструвала учнівські роботи з різних видів мистецтв.

У рамках  обміну досвідом щодо налагодження співпраці вчителя та батьків, основних ідей педагогіки, взяли участь батьки учнів 5-го, 6-го, 8-го класів (Динту В.В.).

Годину спілкування «Єдиний скарб у тебе – рідна мова» провела Думанська Ж.О. за участю учнів 5 класу.

Амбасадором тренінгу з учасниками МК класних керівників на тему «Роль класного керівника у формуванні творчого, працездатного учнівського колективу»  була Настюк Н.А.

Підведено  підсумки роботи засідання  МК класних керівників (І.В. Шовкопляс, учасники засідання). За результатами засідання прийнято відповідні рекомендації.