Свято, яке об’єднує родини в Недобоївській ОТГ

Дата: 25.02.2020 21:57

По-справжньому весняна погода поспішила в цьому році зарання і  завітала у наш край вже в лютому.

Наповнений   сонячним яскравим промінням прокинувся новий 25 день цього місяця. Цим самим він символізував добрий настрій, натхнення та посмішку і ніби сприяв проведенню святкового дійства – родинно-спортивного свята «Тато, мама і я – спортивна сім’я» на базі Ставчанського НВК І-ІІ ступенів.

Вже стало доброю традицією в Недобоївській ОТГ проводити такі спортивні змагання. Цьогоріч вони вже відбулися втретє. Урочисті фанфари сповістили про початок свята. З вітальним словом до присутніх звернулася  начальник відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської ради  Кирнац Надія Дмитрівна.

Усі ми добре знаємо,  що найцінніше всього на світі  –   це життя та  здоров’я. Ще  запорізькі козаки говорили: «Здоров'я дорожче  всякого багатства.

Дійсно, здоров'я - це безцінний дар, який дала людині природа.  Щоб  його зберегти, обов’язово треба вести здоровий спосіб життя. А здоровий спосіб життя – це, звичайно, спорт.

Тому команди, які брали участь у змаганнях, мали  альтернативу – поєднати активний відпочинок з приємними емоціями. Конкурси «Привітання команд», «Ранкова зарядка», «Соколине око», «Амреслінг», «На відстані подиху», «Біг з перешкодами», «Естафета» дали змогу учасникам проявити свою силу, спритність, винахідливість, належну спортивну підготовку.

Оцінювало  учасників компетентне журі.

Спортивне свято вели Наталія Михайлівна Барабаш, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, та Людмила Іванівна Тодосійчук, в.о. директора Недобоївського ЗДО.

Під час змагань учасників команд поєднувало спільне прагнення – здобути перемогу.

Додаткові бали командам принесли їх вболівальники у конкурсах, організованих для них.

Вперше за всі роки перемогу розділили між собою  команди Долинянської ЗОШ «Рятівники» та Ставчанського НВК «Чемпіони», виборовши Перехідний кубок «Найзгуртованіша спортивна сім’я Недобоївської ОТГ»,  друге – команда Керстенецької ЗОШ І-ІІ ступенів «Керстенчани», за активну участь нагороджена команда Недобоївського ЗЗСО.

Крім відзначення грамотами, усі команди, завдяки діючій  «Програмі розвитку творчого потенціалу учнівської молоді в дусі національно-патріотичного виховання та культурного простору Недобоївської об’єднаної територіальної громади на 2019-2023 роки», були нагороджені призами та цінними подарунками.

Усім присутнім музичне  вітання дарували Боднар Софійка, Брунза Ейліна та Миронець Дар’я,  Кушнір Елізабет та Гончарук Анастасія,  Криворучко Софійка. Також   українська пісня  звучала з вуст  вчителя музичного мистецтва Керстенецького закладу освіти Рябіцького Сергія Васильовича, який, до речі, ще й забезпечував музичне оформлення святкового дійства.

Цей  захід ще раз підтвердив народну мудрість «Для створення сім’ї досить полюбити. А для її збереження – потрібно навчитися підтримувати і розуміти», бо сім’я – це маленька держава зі своїми мешканцями, яких об’єднує схожий спосіб життя, спільна мета, моральні цінності, любов та  взаємоповага.

«Спортивне дійство «Тато, мама і я – спортивна сім’я» це свято, яке забезпечує здоровий розвиток сімейних стосунків не тільки фізично, а й духовно. А найголовніше –  позитивні враження та емоції, що залишаються  надовго, адже життя, за словами колумбійського письменника  Г. Маркеса, це не ті дні, які минули,  а ті, які запам’яталися», підсумувала  Надія Кирнац.