Засідання методичної комісії з дошкільної освіти

Дата: 19.02.2020 16:40

19 лютого 2020  року на базі Ставчанського НВК І-ІІ ступенів відбулося засідання  методичної комісії з дошкільної освіти методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської ради   на тему «Казкова зимова подорож».

У роботі засідання взяли участь вихователі та завідуючі  закладів дошкільної освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді, Заставнецька Г.В., керівник методичної комісії психологічної служби МЦ.

У ході засідання учасники побували на  інтегрованому занятті на тему «Казкова зимова подорож»  (вихователь Захотій В.П. Ставчанського НВК),  під час якого вихованці показали свої знання з математики, природознавства, соціального довкілля, декламували вірші, співали, танцювали.

Керівник МК з дошкільної освіти Амброзевич Н.В. провела тренінг за типовою програмою «Впевнений старт: середній дошкільний вік» та Заставнецька Г.В. –  тренінгове заняття з профілактики професійного вигорання педагогів.

За результатами роботи засідання МК з дошкільної освіти прийнято відповідні рекомендації.