Територіальний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

Дата: 18.02.2020 16:30

Цьогоріч  відбувся традиційний конкурс (територіальний етап) Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». Фестиваль  проходив на базах закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді. Це виправдало себе, так як у кожного  закладу освіти були свої шанувальники – однокласники юних артистів, батьки, вчителі.

Членами журі  відзначено належний рівень виконання, зростання професійної майстерності самодіяльних артистів і їх керівників в різних видах мистецтва.

На конкурс школи громади представили 11 номерів різного жанру, 4 з яких нагороджені дипломами у номінації:

-  «Літературна творчість»:

І ступеня – Брунза Ейліна, учениця Ставчанського НВК І-ІІ ступенів (поезія Христини Поляковської «Герої не вмирають», керівник Гричук Д.Я.),

III ступеня – Ланковська Ольга, учениця Ставчанського професійного ліцею (уривок з твору Ліни Костенко «Маруся Чурай» - керівник Хавруняк Н.О.);

- «Художнє виконавство»:

ІІ ступеня – колектив гуртка «Мистецькими стежинами України» («Коляда», керівник – Рябіцький С.В.);

- «Театральне мистецтво»:

ІІ ступеня – колектив Долинянської ЗОШ І-ІІ ступенів (уривок з твору Ліни Костенко «Маруся Чурай» – керівник Максимчук Н.М.).

За  рішенням журі Брунза Ейліна  та аматорський колектив Долинянської ЗОШ представлятимуть Недобоївську громаду на ІІ етапі конкурсу, який відбудеться 21-22 лютого 2020 року в м. Чернівці на базі центру дитячої та юнацької творчості «Юність Буковини».

Хореографія, театральна діяльність, художнє слово, сольний та хоровий спів, гра на музичних інструментах – у всьому талановиті наші школярі!

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської ради, Кирнац  Надія Дмитрівна від усіх членів журі висловила велику вдячність керівникам колективів,   сольних номерів за  якісну підготовку вихованців до конкурсу.