Засідання предметної методичної комісії вчителів історії та правознавства

Дата: 24.01.2020 15:52

23 січня 2020 року  на базі   Керстенецької ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання предметної методичної комісії  вчителів  історії та правознавства методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської ради на  тему «Діяльнісний підхід  як необхідна умова розвитку уміння і навичок учнів».

У  роботі засідання взяли участь керівник ПМК Максимчук В.М., учителі історії та правознавства закладів загальної середньої освіти громади.

Учасники ПМК відвідали музей в сільській бібліотеці та  шкільний музей. Під час  засідання круглого столу  обговорили  питання  щодо діяльнісного підходу як спрямованості освітнього процесу на розвиток ключових компетентностей та
наскрізних умінь особистості; застосування теоретичних знань на практиці;
формування здібностей до самоосвіти й командної роботи; успішна інтеграція в соціумі та професійна самореалізація.

Вчителем історії Дергачем О.П. проведено брейн-ринг «Закон і ми» в 9 класі, під час якого  учні продемонстрували  свої знання з історії та правознавства.

За результатами роботи засідання ПМК  прийнято відповідні рекомендації.