Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської ради

Дата: 03.01.2020 17:53

Відповідно до Плану роботи відділу освіти, молоді та спорту  Недобоївської сільської ради на 2019 рік, на виконання наказу Відділу освіти від 20.11.2020 №212 «Про підготовку до засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської ради»,         03 січня 2020 року на базі ЦЕЗ Недобоївської сільської ради, за участі сільського голови Юзви Ю.М., керівників закладів освіти, предметних методичних комісій, старост сіл громади, працівників сільської ради  відбулося  чергове  засідання колегії.

Перед початком засідання  до присутніх звернувся сільський голова та привітав з Новим роком і Різдвяними святами, подякував за плідну працю та вагомий внесок кожного  працівника  в  розвиток освіти громади. У своєму виступі Юрій Михайлович запевнив, що і надалі буде робити все можливе, щоб для дітей громади було створено всі умови для здобуття  освіти.

Членами колегії  розглянуто  питання про:

- роль предметів художньо-естетичного циклу та гуртків відповідного  спрямування у формуванні морально-духовних цінностей учнівської молоді;

-  правову освіту  та правове виховання учнівської молоді: досвід, проблеми, перспективи;

-   профілактичну  діяльність практичних психологів та соціальних педагогів в закладах освіти, підпорядкованих  Недобоївській сільській  раді;

-  стан розгляду звернень  громадян та  схвалено План роботи відділу освіти, молоді та спорту  Недобоївської сільської ради на 2020 рік.

По завершенні колегії, начальник відділу освіти, молоді та спорту  Кирнац Н.Д. подякувала усім керівникам, педагогічним колективам, які вони очолюють, за їх невтомну працю, творчу наснагу та креативність, вчительську мудрість та талант, підтримку та розуміння тих завдань, що ставить  перед  школою сьогодення. Побажала, щоб прийдешній рік став для всіх щедрим на успіх, нові  досягнення та професійні перемоги, а для України – роком миру та процвітання!

До вітальних слів Надії Дмитрівни із побажаннями щастя, здоров'я і добробуту в Новому році долучилися юні щедрувальники Керстенецького закладу освіти під керівництвом Думанської Ж.О. та Рябіцького С.В., які подарували присутнім приємні хвилини  та  гарний настрій.

З керівниками закладів освіти було проведено нараду з порядком денним:

1. Про порядок проходження педагогічними працівниками курсів підвищення кваліфікації при ІППО ЧО в 2020 році;

2. Про стан пожежної безпеки в закладах освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді;

3. Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році;

4. Про стан  профілактичної роботи з охорони праці в закладах  освіти, підпорядкованих  Недобоївській сільській раді.

Ознайомлено з:

- листами  Міністерства освіти і науки України  від 19.12.2019 №1/9-772  щодо результатів сертифікації вчителів початкових класів у 2019 році та  від 20.12.2019 №1/9-778 щодо оплати праці педагогічних та наукових працівників у 2020 році;

- Графіком  та  тематикою  виїзних методичних студій на базі МЦ.

За результатами наради  дано  доручення.