Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання

Дата: 29.11.2019 13:14

29 листопада 2019 року на базі Керстенецької ЗОШ I-II ступенів відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання. У ІІ етапі зазначеної олімпіади звання найкращого виборювали 6 учнів  8 класів закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді.

Звернулася  до учасників олімпіади з вітальним словом Динту Валентина Василівна,  директор  закладу, побажавши їм успіхів та натхнення.

Боцько Д.Й.,  головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської ради подякувала господарям за належну організацію, учням – за відповідальність під час підготовки, вчителям – за роботу з  юними обдаруваннями. Керівник ПМК вчителів художньо-естетичного циклу та трудового навчання  Дідух Олеся Анатоліївна ознайомила учасників олімпіади з дорожньою картою та методичними рекомендаціями щодо її проведення.

Олімпіада  відбулася згідно затвердженої дорожньої  карти.