Засідання предметної методичної комісії вчителів іноземних мов

Дата: 27.11.2019 08:49

26 листопада 2019 року  на базі   методичного  центру  відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської  ради  відбулося  засідання предметної методичної комісії  вчителів   іноземних мов на тему «Формування іншомовної комунікативної компетентності на заняттях з іноземних  мов».

Метою  проведення даного засідання  було  розглянути  різноманітні  методи, форми  і види навчальної діяльності для  підвищення  рівня  іншомовної комунікативної компетентності учнів шляхом застосування сучасних технологій та методів навчання  як чинників  ефективного освітнього процесу.

Про реалізацію  комунікативного підходу в освітньому процесі з іноземних мов  при навчанні усного мовлення розповіла у своїй доповіді «Комунікативний підхід  під час вивчення іноземних мов  як стратегія формування іншомовної мовленнєвої компетенції»  Т.А. Головата, учитель французької мови Керстенецької ЗОШ.

Про  формування  та розвиток базових комунікативних умінь  основних видів мовленнєвої діяльності на другому етапі вивчення іноземних  мов вчителі дізналися із відеопрезентації  «Характеристика процесу формування іншомовної комунікативної компетенції  учнів середньої школи», яку підготувала В.В. Сандуляк, учитель німецької мови  Долинянської ЗОШ.

У рамках  «методичної панорами» з метою обміну  досвідом  було  розглянуто  та обговорено  наступні презентації:

• «Організація відеоуроку  при вивченні іноземних мов»;
  •  «Розвиток навичок говоріння»;
  •  «Камішібай-театр»;

• «Організація відеоуроку  при вивченні іноземних мов»;
  •  «Розвиток навичок говоріння»;
  •  «Камішібай-театр»;
  •   «Проектування, створення і використання навчальних мультимедійних презентацій як засобів формування іншомовної комунікативної компетентності».
  •  Своїми баченнями про  методи формування іншомовної компетентності учнів 1 класу відповідно до засад Нової української школи поділилася  І.В. Шовкопляс,  учитель німецької мови Долинянської ЗОШ.

Після опрацювання психологічних практичних  порад  на німецькій та англійській мовах були  підведені  підсумки роботи засідання предметної методичної комісії  вчителів   іноземних мов  та  прийняті  відповідні рекомендації.

як засобів формування іншомовної комунікативної компетентності».