Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики

Дата: 24.11.2019 13:22

24 листопада 2019 року знову  гостинно відкрила свої двері для юних знавців точних наук Керстенецька загальноосвітня школа, на базі якої проходить  ІІ етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з  математики, під час якої учні намагатимуться максимально проявити весь багаж своїх математичних компетенцій.

Відділ освіти, молоді та спорту було представлено у складі:

начальника – Кирнац Н.Д., головного спеціаліста – Боцько Д.Й., керівника МЦ – Динту В.В. (директор закладу), керівника ПМК фізико-математичного циклу МЦ – Турецької А.В. Усі бажали учням успіхів та перемог, щоб в подальшому гідно представити Недобоївську ОТГ на ІІІ  (обласному) етапі з математики, про яку С. Ковалевська писала «Серед усіх наук, що відкривають людству шлях до пізнання законів природи, наймогутніша, найвеличніша наука - математика».

Учасників Олімпіад ознайомлено з Дорожньою картою  та проведено інструктаж щодо їх прав та можливостей під час виконання завдань, які складаються із задач підвищеної складності.  Тож  бажаємо усім правильних кроків, які приведуть до плідних результатів!

По завершенню олімпіади всі діти пригощалися смачною піцею.