Шановні жителі Недобоївської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 21.11.2019 13:15

23 листопада о 1600 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, після якої розпочнеться Акція «Запали свічку пам’яті!»

Українці вдома та по всьому світу запалюватимуть свічки пам'яті у себе на вікнах чи біля меморіалів Голодомору.

«Свічка, що мерехтить у вікні», запалена о 1600 наприкінці листопада кожного року – це традиція важлива не лише для пам'яті про Голодомор. Вона єднає та творить націю і робить її сильнішою. Загальнонаціональну традицію ставити запалену свічку у вікні своїх осель на знак вшанування виморених голодною смертю ініціював відомий історик, політолог, дослідник Голодомору Джеймс Мейс.

«Твоє вікно цього дня не залишиться порожнім» – такою є головна ідея відеоролика соціальної реклами до річниці Голодомору, знятого минулого року Young&HungryProduction за участі Українського інституту національної пам’яті і Центру досліджень визвольного руху. (http://bit.ly/358QVe3 ).

Відділ освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської ради закликає всіх жителів громади долучитися до Акції «Запали свічку пам’яті!»

22  листопада о 1300 у приміщенні «Юність Буковини»  (м.Чернівці) відбудеться розміщення  тематичної  виставки  «Україна 1932-1933.  Геноцид  голодом», з  якою можна  буде  ознайомитися   до   30  листопада 2019 року.