Територіальний фестиваль-конкурс «Буковинська зіронька»

Дата: 16.11.2019 13:51

15 листопада на базі Центру економічного зростання Недобоївської сільської ради відбувся територіальний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька», який традиційно проводиться з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, популяризації дитячого мистецтва, пошуку й підтримки обдарованих дітей.

У Фестивалі-конкурсі взяли участь юні обдарування  з кожного закладу загальної середньої освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді –

Щербата Дар’я, Криворучко Софія,  Дячук Еліза, Грубляк Анна.

Учасниці демонстрували свою майстерність одразу у трьох номінаціях: «Хореографія», «Вокал», «Художнє читання».

Відкриття нових імен – це надзвичайно важлива справа, яка потребує професіоналізму, любові до дітей, до мистецтва, тому до складу журі, яке очолювала Н.Кирнац – начальник  відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської ради увійшли компетентні фахівці: Г.Бобик,              В.Динту, Г.Кушнір, В.Щербата, В.Лазар.

За результатами оцінювання майстерності юних талантів  Недобоївську громаду на обласному етапі Фестивалю-конкурсу представлятиме Криворучко Софія – учениця Керстенецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Дякуємо нашим учасникам за творчість, старання, ентузіазм; наставникам – за клопітку працю та проявлений професіоналізм; батькам – за вміння підтримати талант своїх дітей.

Юні  обдарування! Не зупиняйтеся на досягнутому, нехай цей Конкурс надасть Вам впевненості в собі, віри в майбуття, які принесуть Вам ще не одну перемогу!