На базі МЦ ВОМС 05.11.2019 року відбулося засідання методичної комісії бібліотекарів та класних керівників на тему «Розвиток інтересу до читання у школярів за допомогою електронних ресурсів: досвід роботи шкільних бібіліотек».

Дата: 07.11.2019 19:50

У роботі засідання МК взяли участь бібліотекарі закладів загальної середньої  освіти,  підпорядкованих Недобоївській сільській раді та керівники шкільних МК класних керівників.

У ході засідання проведено методичний консиліум на тему «Інновації у роботі шкільної бібліотеки». Бібліотекар Керстенецької ЗОШ І-ІІ ступенів Городенська В.Д. презентувала «Методичний креатив – кейс на допомогу шкільним бібліотекарям» . Керівник МК Шовкопляс І.В. надала декілька методичних порад «Як підтримати в школярів інтерес до читання», бібліотекарі та класні керівники поділилися своїм досвідом роботи стосовно цієї теми. За круглим столом члени МК говорили про бібліотеку як сучасний інформаційний центр кожного навчального закладу, обговорювали заходи до Дня української писемності та мови.

За результатами роботи МК бібліотекарів та класних керівників прийнято відповідні рекомендації.Фото без опису